გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 |
შეფასების თანხა | 316000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია საცხოვრებელი ბინა მდებარე:ქალაქი თბილისი , გამზირი გრიგოლ რობაქიძე , N 7 , კორპუსი 3, სართული ორი, ბინა N2. ბინა განთავსებულია საცხოვრებელი კორპუსის მეორე სართულზე ფართით 103.40 კვ.მ ,ბინა განთავსებულია კიბის უჯრედიდან ხელმარცხნივ, დერეფნის ბოლოს, ბინაში შესვლა და დათვალიერება ვერ მოხდა ქონება დასურათდა გარედან .კიბის კარი არის რკინის მოშინდისფრო ფერის, საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით ბინის დაზუსტებული ფართობი შეადგენს:103.40 კვ.მ.-ს -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |