ქვეყანასაქართველოქალაქიმცხეთა
ქუჩა(დასახელება/ნომერი)დავით აღმაშენებლის ქ.N47შენობის პროექტიარასტანდარტული
შენობის მდგომარეობასარემონტოსათავსო-
სარგებლობაში გადაცემის ვადა5 წელიტელეფონის ნომერი593 730 124.
1. გამარჯვებული პირი ვალდებულია:
ა). საიჯარო ფასის მატების შემთხვევაში საბოლოო თანხაზე წარმოადგინოს საბანკო გარანტია/ბე დაფიქსირებული წლიური საიჯარო ქირის 50%-ის ოდენობით, რომელიც ჩაითვლება სარგებლობის ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საიჯარო ვადის (5 (ხუთი) წელი) ბოლო წლის  ბოლო 6 (ექვსი) თვის ანგარიშსწორებისას, ან სრულად დაფაროს თანხა შესაბამისი ხელშეკრულების გაფორმებამდე.
ბ). აუქციონის დასრულებიდან 15 კალენდარული დღის ვადაში გააფორმოს შესაბამისი საიჯარო ხელშეკრულება მცხეთის მუნიციპალიტეტის აღმასრულებელ ორგანოსთან, ხელმოწერაზე უარის თქმის შემთხვევაში, მას ერთმევა გამარჯვებულის სტატუსი და უპირობო/გამოუხმობი საბანკო გარანტია/ბე-ს თანხა არ დაუბრუნდება.
გ). საკუთარი სახსრებით უზრუნველყოს იჯარის საგნის ფუნქციონირებისათვის საჭირო ყველა ხარჯის გაწევა (მათ შორის რაც დაკავშირებულია ხელშეკრულების საგნის კეთილმოწყობასთან) გადაიხადოს ყველა სახის კომუნალური მომსახურების გადასახადი და დაამონტაჟოს საჭირო მრიცხველები, დაიცვას ტექნიკური ექსპლუატაციის, უსაფრთხოების (მათ შორის ხანძარსაწინააღმდეგო) წესები და ნორმები.
2). ხელშეკრულების მოქმედების ვადის დასრულების შემდგომ, საიჯარო ქონებაზე განხორციელებული გაუმჯობესებები უსასყიდლოდ გადადის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში.
3.). აუქციონში გამარჯვებულ იმ ფიზიკურ/იურიდიულ პირს, რომელსაც ერიცხება მუნიციპალიტეტის მიმართ დავალიანება, არ გაუფორმდება საიჯარო ხელშეკრულება და გადახდილი თანხები უკან არ დაუბრუნდება.
4. აუქციონის დასრულების შემდგომ დაფიქსირებული საბოლოო თანხა, შეადგენს ერთი წლის საიჯარო ქირის გადასახადს.
5. საიჯარო ქონების (შენობა) მდგომარეობა/არწერილობა იხილეთ მიმაგრებული ფაილის სახით, აუდიტორის მიერ წარმოდგენილ დასკვნაში.
6. აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას.
7. აუქციონში გამარჯვებულ პირს შეტანილი ბე/უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია ეთვლება სარგებლობის ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ბოლო წლის, ბოლო ექვსი თვის გადასახდელი ქირის ოდენობაში.
8. თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ ელექტრონულ აუქციონში რეგისტრირებული პირები, რომლებმაც აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად, დადგენილი წესით, გადაიხადეს „ბე“ ან წარადგინეს/გააქტიურეს (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ აუქციონში მონაწილეობისათვის გადახდილი „ბე“ ან წარდგენილი/გააქტიურებული (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია სრულად ირიცხება მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტში.
9. ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით   სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420
ქალაქ მცხეთაში, დავით აღმაშენებლის ქ.N47-ში მდებარე 112 კვ.მ. არასასოფლო-სამეურნეო მიწის ნაკვეთზე (ს/კ 72.07.07.894) განთავსებული N1 შენობა-ნაგებობა (საერთო ფართით 97,5 კვ.მ.),