ვაჭრობის ბიჯი : 1281.45 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
საქმის ნომერი | პრივატიზება | შტრიხ კოდი | 2000007071377 2000007071384 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | რაოდენობა | 2 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, ლილოს დასახლება ერეკლე მეორის ქ. №87ბ | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | შეფასების თანხა | 256290 | ზომის ერთეული | კომპლექტი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების საპრივატიზებო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია სამუშაო დღეებში: სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოსთან შეთანხმებით. მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს სამუშაო დღეებში: სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოსთან შეთანხმებით. |
მოკლე აღწერილობა | დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ მიმაგრებული ფაილი! ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. |