ვაჭრობის ბიჯი : 1000 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ფიზიკური პირები მისამართი: . ტელეფონი: 971-601601 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | სოფელი ღანირი | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | სამტრედია | მიწის ფართობი(მ²) | 42712 | საკადასტრო კოდი | 34.01.44.266 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 15 | შეფასების თანხა | 420000 | ტელეფონის ნომერი | 555943175 |
აღწერილობა | ქალაქ სამტრედიაში სოფელ ღანირში 42712 კვ/მ ზე არსებული ბუნება სრულად გამოყენებადია იდეის განსახორციელებლად მასზე განთავსებული ტბა კი მეტ ხიბლს ძენს ამ ყველაფრის განვითარებას. ტერიტორიას მოყვება ბიზნეს გეგმა და ნებართვა მშენებლობის ტერიტორიაზე მოეწყობა სარესტორნე სივრცე რომელსაც ხედი ექნება ტბის პირას ხოლო მის ტერიტორიაზე კიდევ შესაძლებელია გაკეთდეს კოტეჯები და გამოყენებული იქნას ტურისტებისთვის , ადგილმდებარეობა უნიკალურია და გამოსაყენებელია ბიზნესისთვის ტბა დატვირთულია იპოთეკით, საქართველოს ბანკში ,გადასახდელია 40000(ორმოცი) ათასი დოლარი ეკვივალენტში ლარის. ეს თანხა შედის ტბის გაყიდვის ფასში |
მოკლე აღწერილობა | ქალაქ სამტრედიაში სოფელ ღანირში 42712 კვ/მ ზე არსებული ბუნება სრულად გამოყენებადია იდეის განსახორციელებლად მასზე განთავსებული ტბა კი მეტ ხიბლს ძენს ამ ყველაფრის განვითარებას. ტბა დატვირთულია იპოთეკით, საქართველოს ბანკში ,გადასახდელია 40000(ორმოცი) ათასი დოლარი ეკვივალენტში ლარის. ეს თანხა შედის ტბის გაყიდვის ფასში |
პირობა | ფიზიკური პირის მიერ აუქციონზე სარეალიზაციოდ გატანილი ქონების შეძენით დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ, უზრუნველყოთ ქონების დათვალიერება/შემოწმება! წინააღმდეგ შემთხვევაში, სააგენტო იხსნის პასუხისმგებლობას მისი მდგომარეობის თაობაზე! |