2) 577 94 36 14   მიხეილხატიაშვილი
აღწერილობა:
1. აღნიშნული ფართი გამოყენებული უნდა იქნეს სანომრე ნიშნების მოხსნა-მიმაგრების სერვისის გასამართად (მოხსნა მიმაგრებისთვის გაწეული მომსახურების საფასური ერთ ავტომობილზე არ უნდა აღემატებოდეს ხუთ ლარს) და სანომრე ნიშნების ჩარჩოების რეალიზაციისთვის, დაუშვებელია მოიჯარის მიერ აღნიშნული ფართის სხვა დანიშნულებით გამოყენება;
2.  აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოს უნდა წარმოუდგინოს:
ა)  სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოს მიმართ დავალიანების არქონის შესახებ ცნობა;
ბ) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია ქირავნობის ერთი თვის საფასურის არანაკლებ ორმაგ
ოდენობაზე, რომლის მოქმედების ვადაც იყოს 2027 წლის 25 ივნისამდე;
გ) ცნობა საგადასახადო დავალიანების არქონის შესახებ;
დ) სამეწარმეო საქმიანობის განხორციელების უფლებამოსილების შესახებ დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (ამონაწერი სამეწარმეო რეესტრიდან);
ე) აუქციონში მონაწილეობა არ უნდა მიიღოს პრეტენდენტმა, რომლის მიერაც ამავე ფართის სარგებლობაში გადაცემის შესახებ ხელშეკრულება წარსულში ვადამდე იქნა შეწყვეტილი საკუთარი ინიციატივით.
3. აუქციონში გამარჯვებული პირი ვალდებულია დაფაროს საიჯარო ხელშეკრულების საჯარო რეესტრის ეროვლულ სააგენტოში რეგისტრაციის ხარჯები;
4. ყოველთვიურ გადასახდელ საიჯარო გადასახადს წარმოადგენს აუქციონის დასრულებისას დაფიქსირებული მაქსიმალური თანხა. (აღნიშნული გადასახადის ვადა და პირობები შეთანხმდება ხელშეკრულების დადების ეტაპზე საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად);
5. ქონება იჯარით გაიცემა ორი წლის ვადით.
6.  აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოსთან 15 (თხუთმეტკალენდარულ დღეში უნდა გააფორმოს ხელშეკრულება.
სხვა პირობები:
ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი ვალდებულია ხელშეკრულების დადების ეტაპზეშეიმუშაოს და მეიჯარესთან  შეათანხმოს სერვისის განხორციელების პირობები.