1) 577 77 99 19 დავით მებურიშვილი
2) 577 94 36 14 მიხეილ ხატიაშვილი
პირობები:
·
1. აღნიშნული ფართი განკუთვნილია,ბანკომატის განსათავსებლად და დაუშვებელია მოიჯარეს მიერ აღნიშნული ფართის სხვა დანიშნულებით გამოყენება;
2. აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოს უნდა წარმოუდგინოს:
სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოს მიმართ დავალიანების არქონის შესახებ ცნობა;
ბ)  უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია ქირავნობის ერთი თვის საფასურის არანაკლებ ორმაგ ოდენობაზე, რომლის მოქმედების ვადაც უნდა იყოს 2027 წლის 25 ივნისამდე;
) სამეწარმეო საქმიანობის განხორციელების უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (ამონაწერი სამეწარმეო რეესტრიდან).
3. აუქციონში გამარჯვებული პირი ვალდებულია დაფაროს საიჯარო ხელშეკრულების საჯარო რეესტრის ეროვნულ სააგენტოში რეგისტრაციის  ხარჯები;
4. ქონება იჯარის წესით გაიცემა 2 (ორი) წლის ვადით.
5. ყოველთვიურ გადასახდელ საიჯარო გადასახადს წარმოადგენს აუქციონის დასულებისას დაფიქსირებული     მაქსიმალური თანხა.(აღნიშნული გადასახადის ვადა და პირობები შეთანხმდება ხელშეკრულებისდადების     ეტაპზე საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად).
6. აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოსთან 15 (თხუთმეტკალენდარულ დღეში უნდა გააფორმოს ხელშეკრულება
წ     სხვა პირობები:
ინტერნეტ-აუქციონში გამარჯვებული პირი ვალდებულია ხელშეკრულების დადების ეტაპზე, შეიმუშაოს და მეიჯარესთან  შეათანხმოს სერვისის განხორციელების პირობები.