პირობა | პირობები: · 1. აღნიშნული ფართი განკუთვნილია,ბანკომატის განსათავსებლად და დაუშვებელია მოიჯარეს მიერ აღნიშნული ფართის სხვა დანიშნულებით გამოყენება; 2. აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოს უნდა წარმოუდგინოს: ა) სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოს მიმართ დავალიანების არქონის შესახებ ცნობა; ბ) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია ქირავნობის ერთი თვის საფასურის არანაკლებ ორმაგ ოდენობაზე, რომლის მოქმედების ვადაც უნდა იყოს 2027 წლის 25 ივნისამდე; გ) სამეწარმეო საქმიანობის განხორციელების უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (ამონაწერი სამეწარმეო რეესტრიდან). 3. აუქციონში გამარჯვებული პირი ვალდებულია დაფაროს საიჯარო ხელშეკრულების საჯარო რეესტრის ეროვნულ სააგენტოში რეგისტრაციის ხარჯები; 4. ქონება იჯარის წესით გაიცემა 2 (ორი) წლის ვადით. 5. ყოველთვიურ გადასახდელ საიჯარო გადასახადს წარმოადგენს აუქციონის დასულებისას დაფიქსირებული მაქსიმალური თანხა.(აღნიშნული გადასახადის ვადა და პირობები შეთანხმდება ხელშეკრულებისდადების ეტაპზე საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად). 6. აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა სსიპ-საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოსთან 15 (თხუთმეტ) კალენდარულ დღეში უნდა გააფორმოს ხელშეკრულება წ სხვა პირობები: