Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - |
ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - |
გადახდის პერიოდი | 15 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 15 |
ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან | https://maps.gov.ge/map/portal#search/result/lr/bo/mg/getinfo.alpha?lbl=lr_parcels:AAArWyAAVAAIEymAAC | შეფასების თანხა | 20000 |
ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 599 98 27 54 |
აღწერილობა | ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420 აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას. თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ ელექტრონულ აუქციონში რეგისტრირებულიპირები, რომლებმაც აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად, დადგენილი წესით, გადაიხადეს „ბე“ ანწარადგინეს/გააქტიურეს (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენმონაწილეობას ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ აუქციონში მონაწილეობისათვისგადახდილი „ბე“ ან წარდგენილი/გააქტიურებული (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკოგარანტია სრულად ირიცხება მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტში. |
მოკლე აღწერილობა | ნაკვეთი მდებარეობს სოფელ მანჭიორში ტბიდან 200 მეტრში ტყიბულის მუნიციპალიტეტში, ცენტრალური საავტომობილო გზის გვერდით. |