ვაჭრობის ბიჯი : 238 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ თვითმმართველი თემი ნინოწმინდის მუნიციპალიტეტი. მისამართი: ნინოწმინდის რაიონი / პუშკინის ქ 43 ტელეფონი: 971-591918998 |
ბუნებრივი გაზი | - | ქალაქი | ნინოწმინდა | კვადრატულობა(მ²) | 3400000 | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ქვეყანა | საქართველო | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | აბულ სამსარის მასივი | რაოდენობა | 3400000 | საქმის ნომერი | 140325 | ბრძანების ნომერი | ბ122. 1222507355 | მიწის ფართობი(მ²) | 3400000 | საკადასტრო კოდი | 65.01.31.007 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | გადახდის პერიოდი | 10 | შეფასების თანხა | 17000 | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 5 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 245 | ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან | 65.01.31.007 | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ფასი ფასდაკლებამდე | 17000 | ტელეფონის ნომერი | 591918998,599999874 |
მოკლე აღწერილობა | აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას ყურადღება! თუ აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ აუქციონში რეგისტრირებული პირები(რომლებმაც გადაიხადეს ბე ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია) არ მიიღებენ მონაწილეობას სააუქციონო ვაჭრობაში, აუქციონის მონაწილეების მიერ წარდგენილი უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის/ბეს თანხა სრულად ირიცხება შესაბამის ბიუჯეტში. |