აღწერილობაყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით   სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 601–601
თვითმმართველი თემი ნინოწმინდის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული და საკადასტრო კოდით წარმოდგენილი უძრავი ქონების (საძოვარი მიწის ნაკვეთის ) იჯარით გაცემა
საწყის თანხაში იგულისხმება  1 წლის  საიჯარო ქირა
6.      გამარჯვებული პირი ვალდებულია  ყოველწლიური საიჯარო ქირა გადაიხადოს ყოველი წლის 01 ნოემბრამდე, გარდა პირველი წლისა, რომელიც ხელშეკრულების გაფორმების მომენტისათვის იქნება გადახდილი.საგარანტიო თანხა, ბე ითვლება ბოლო წლის საიჯარო ქირად.  ხოლო   მიწის გადასახადის ყოველწლიური გადასახადი (რომელიც დადგენილი იქნება საკრებულოს განკარგულებით)  გადაიხადოს ყოველი წლის 15 ნოემბრამდე.  ნებისმიერი შეკითხვების შემთხვევაში აუქციონის მონაწილე პირს შეუძლია მიმართოს ნინოწმინდს მუნიციპალიტეტის მერიის ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახურს ტელ 591918998. საიათ მკოიან, 599999874 - კარინე გრიგორიან
7. აუქციონზე გამარჯვების დამადასტურებელი ოქმის საფუძველზე  აუქციონის დასრულებიდან 10  კალენდარული დღის ვადაში უნდა გაფორმდეს ქონების მმართველსა (ნინოწმინდის მუნიციპლიტეტს)   და აუქციონზე გამარჯვებული პირს შორის წერილობითი ხელშეკრულება. აუქციონზე გამარჯვებულს ხელშეკრულების ხელმოწერაზე უარის თქმა ართმევს აუქციონზე გამარჯვებულის სტატუსს და გადახდილი ბე/უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია არ დაუბრუნდება.
8. გამარჯვებული პირი ვალდებულია ასევე გადაიხადოს ხელშეკრულების გაფორმების შემდგომ მერიის მიერ წერილის რეესტრში გაგზავნის შემდეგ საჯარო რეესტრის ეროვნულ სააგენტოში გადასახდელი თანხა, რომელიც დღეის მდგომარეობით 157,00 ლარს შეადგენს.