ვაჭრობის ბიჯი : 5000 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ფიზიკური პირები მისამართი: . ტელეფონი: 971-601601 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, სოფ დიღმის ტერიტორია, ნაკვ 151/007 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | მიწის ფართობი(მ²) | 1282 | საკადასტრო კოდი | 01.72.14.151.007 | Rs რუკის მხარდაჭერა | + | წყალი და კანალიზაცია | + | ელექტრო მომარაგება | + | ბუნებრივი გაზი | + | გადახდის პერიოდი | 10 | ტელეფონის ნომერი | 598078080 |
მოკლე აღწერილობა | 1282 კვ.მ. არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი დიდ დიღომში, დამტკიცებულია სამშენებლო კოეფიციენტები გრგ-ს ფარგლებში. |
პირობა | ფიზიკური პირის მიერ აუქციონზე სარეალიზაციოდ გატანილი ქონების შეძენით დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ, უზრუნველყოთ ქონების დათვალიერება/შემოწმება! წინააღმდეგ შემთხვევაში, სააგენტო იხსნის პასუხისმგებლობას მისი მდგომარეობის თაობაზე! მიწის ნაკვეთი დატვირთულია იპოთეკით საქართველოს ბანკის სასარგებლოდ. გამყიდველი იღებს ვალდებულებას თანხის გადახდიდან 4 სამუშაო დღეში ქონება გაათავისუფლოს ვალდებულებისგან, მყიდველს გაუფორმოს უფლებრივად უნაკლო |