გაყიდვის ფასი : 16320.0000 GEL
ვაჭრობის ბიჯი : 680.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის კერძო სამართლის არასამეწარმეო (არაკომერციული) იურიდიული პირი - ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი მისამართი: საქართველო, ქ. ზუგდიდი, რუსთაველის ქ., N89 ტელეფონი: 995- |
ბრძანების ნომერი | მერიის წერილი #24-242328396; საკრებულოს განკარგულება#123 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ზუგდიდი | რაოდენობა | 40000 | მდგომარეობა | კარგი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ხუბულავას #10 | გადახდის პერიოდი | 15 | შეფასების თანხა | 6800 | ზომის ერთეული | კილოგრამი | ტელეფონის ნომერი | 577960611 |
პირობა | აუქციონი ტარდება საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 8 დეკემბრის # 669 დადგენილების შესაბამისად. ელ. აუქციონში გამარჯვებულ პირს ბე/უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია ეთვლება საბოლოო ანგარიშსწორებისას. თუ ელ. აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ ელ. აუქციონში რეგისტრირებული პირები, რომლებმაც აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად, დადგენილი წესით, გადაიხადეს "ბე" ან წარადგინეს/გააქტიურეს (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას ვაწრობაში, ელ. აუქციონში მონაწილეობისათვის გადახდილი "ბე" ანწარდგენილი/გააქტიურებული (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია სრულად ირიცხება ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრის" ბიუჯეტის საკუთარ სახსრებში.ტრანსპორტირებასა და დატვირტვას ახორციელებს მყიდველი. |