გაყიდვის ფასი : 3604.0000 GEL
საწყისი ფასი: 3400.00 GEL
ვაჭრობის ბიჯი : 204.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: აბაშის მუნიციპალიტეტი მისამართი: აბაშის რაიონი / ტროფი დარასელიას ქ. N:1 ტელეფონი: 971- |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | აბაშა, თამარ მეფის ქ.#19 | ბრძანების ნომერი | ბ10.102507215 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | აბაშა | მიწის ფართობი(მ²) | 114.00 | საკადასტრო კოდი | 40.01.32.2954 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 15 | ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან | 40.01.32.2954 | შეფასების თანხა | 3400.00 | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 599855795 |
მოკლე აღწერილობა | არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების 114.00 კვ.მ. მიწის ნაკვეთი მდებარეობს ქ. აბაშა, თამარ მეფის ქ.#19-ში, შესასვლელი აქვს ცენტრალური ავტომაგისტრალის მხრიდან, მარჯვენა მხარეს განთავსებულია კერძო საკუთრების მიწის ნაკვეთი, მარცხენა მხარეს აბაშის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული ნაკვეთი, აუქციონის პირობაა, რომ გამარჯვებულმა პირმა აღნიშნული მიწის ნაკვეთი გამოიყენოს კომერციული საქმიანობის მიზნით. |
პირობა | აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას. იმ შემთხვევაში, თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ ელექტრონულ აუქციონში რეგისტრირებული პირები, რომლებმაც გადაიხადეს ბე-ს ოდენობა, ან წარადგინეს/გააქტიურეს (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ გადახდილი ბე-ს ოდენობა ან წარდგენილი/გააქტიურებული (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია სრულად ირიცხება აბაშის მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტში; |