გაყიდვის ფასი : 20200.0000 GEL
ვაჭრობის ბიჯი : 200 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: თვითმმართველი ერთეული ტყიბულის მუნიციპალიტეტი მისამართი: ქ.ტყიბულში / ლომაძის მოედანი 3 ტელეფონი: 971- |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ტყიბულის მუნიციპალიტეტის სოფელი ახალსოფელი | ბრძანების ნომერი | 17.03.2025 წელი ბ74. 74250764 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ტყიბული | მიწის ფართობი(მ²) | 743 | შენობის ფართობი(მ²) | 109.2 | საკადასტრო კოდი | 39.03.35.002 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 15 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 15 | ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან | https://maps.gov.ge/map/portal#search/result/lr/bo/mg/getinfo.alpha?lbl=lr_parcels:AAArWyAAPAAIceGAAF | შეფასების თანხა | 20000 | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 599982754 |
აღწერილობა | ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 601–601 აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას. თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ ელექტრონულ აუქციონში რეგისტრირებულიპირები, რომლებმაც აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად, დადგენილი წესით, გადაიხადეს „ბე“ ანწარადგინეს/გააქტიურეს (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენმონაწილეობას ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ აუქციონში მონაწილეობისათვისგადახდილი „ბე“ ან წარდგენილი/გააქტიურებული (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკოგარანტია სრულად ირიცხება მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტში. |
მოკლე აღწერილობა | იყიდება ტყიბულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალსოფელში მდებარე მიწის ნაკვეთი შენობით (ყოფილი საბავშვო ბაღი). შენობა რეალურად არის 220 კვ.მ მდე |