გაყიდვის ფასი : 2280.0000 GEL
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხელვაჩაურის N1 საჯარო სკოლა მისამართი: ხელვაჩაურის რაიონი / სოფ. ხელვაჩაური ტელეფონი: 971- |
სართული | 1 | TV | - | ცხელი წყალი | + | გათბობა | + | სველი წერტილები | 2 | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ჭერის სიმაღლე | 3.00 | აივანი | - | ლოჯი | - | კვადრატულობა(მ²) | 43.7 | კოორდინატები | ხელვაჩაური სოფელი ხელვაჩაური | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | + | ელექტრო მომარაგება | + | ბუნებრივი გაზი | - | ოთახების რაოდენობა | 2 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ხელვაჩაური | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | სოფელი ხელვაჩაური | შენობის პროექტი | ქალაქური | შენობის მდგომარეობა | ძველი გარემონტებული | სათავსო | - | შეფასების თანხა | 2250 | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 1 წელი | ტელეფონის ნომერი | 577101650 |
აღწერილობა | სსიპ ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხელვაჩაურის N1 საჯარო სკოლის შენობის პირველ სართულზე არსებული 43.7კვ.მ ფართი სასკოლო ბუფეტის ფუნქციონირებისათვის |
პირობა |
მეიჯარეს უფლება აქვს საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს მოთხოვნის საფუძველზე, ცალმხრივად შეწყვიტოს ხელშეკრულება თუ ირღვევა ბავშვთა უსაფრთხოებასთან და უფლებებთან დაკავშირებული რეგულაციები. დ) მოიჯარე ვალდებულია დაიცვას საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრის 2017 წლის 5 მაისის N410 ბრძანება ’’სასკოლო კვების ორგანიზების შესახებ რეკომენდაციების დამტკიცების თაობაზე’’ მოიჯარე ვალდებულია , სასკოლო ბუფეტის ფუნქციონირებისათვის საჭირო დანადგარებით თავად აღჭუროს საიჯარო ფართი ბაზარზე ფართით სარგებლობის ფასის ზრდის შემთხვევაში მეიჯარეს ეძლევა უფლება ყოველწლიურად შეიტანოს ცვლილება საიჯარო ქირაში დამოუკიდებელი აუდიტის (ექსპერტის) დასკვნის საფუძველზე; სსიპ "სახელწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო"_ს წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს 2(ორი) კვირის ვადაში გაუქმებულ იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული საიჯარო ხელშეკრულება; გამარჯვებულ პირს შეტანილი ბე ეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობით გადაცემის საფასურის ოდენობაში საბოლოო ანგარიშწორებისას; საიჯარო ხელშეკრულების გაფორმებასთან დაკავშირებულ ხარჯებს დაფარავს ქონების სარგებლობის უფლების მქონე პირი(მოიჯარე). |