გაყიდვის ფასი : 70800.0000 GEL
ვაჭრობის ბიჯი : 500.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: თვითმმართველი ერთეული სამტრედიის მუნიციპალიტეტი მისამართი: სამტრედიის რაიონი / რესპუბლიკის ქ. 6 ტელეფონი: 995-598000564 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | დიდი ჯიხაიში | ბრძანების ნომერი | Nბ62.62250727 13.03.2025 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | სამტრედია | მიწის ფართობი(მ²) | 486 | საკადასტრო კოდი | 34.02.03.257 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 15 | ტელეფონის ნომერი | 599573479 |
აღწერილობა | ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420 თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ ელექტრონულ აუქციონში რეგისტრირებული პირები, რომლებმაც გადაიხადეს ბე ან წარადგინეს/გაააქტიურეს (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ გადახდილი ბე ან წარმოდგენილი/გააქტიურებული (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია სრულად ჩაირიცხება სამტრედიის მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტში. |
მოკლე აღწერილობა | დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით: 599-57-34-79 ნოე ივანიაძე. ელექტრონულ აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა ხელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღის ვადაში უნდა გადაიხადოს მუნიციპალიტეტის შეძენილი ქონების სრული ღირებულება |