ვაჭრობის ბიჯი : 5000 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: თვითმმართველი ერთეული სამტრედიის მუნიციპალიტეტი მისამართი: სამტრედიის რაიონი / რესპუბლიკის ქ. 6 ტელეფონი: 995-598000564 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ჭავჭავაძის ქუჩა | კონდიციონერი | - | ბრძანების ნომერი | Nბ62.62250729 13.03.2025 | მიწის ფართობი(მ²) | 406 | შენობის ფართობი(მ²) | 289.86 | საკადასტრო კოდი | 34.08.56.118 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | სამტრედია | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | გადახდის პერიოდი | 15 | ტელეფონის ნომერი | 599573479 |
მოკლე აღწერილობა | დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით: 599-57-34-79 ნოე ივანიაძე. ელექტრონულ აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა ხელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღის ვადაში უნდა გადაიხადოს მუნიციპალიტეტის შეძენილი ქონების სრული ღირებულება. |