ვაჭრობის ბიჯი : 750.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი ფოთი , დასახლება მეშვიდე კილომეტრი | საქმის ნომერი | A23126093 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ფოთი | რაოდენობა | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 04.01.03.585 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 15000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მქონე მიწის ნაკვეთს, დაზუსტებელი ფართობით 91.00 კვ.მ; მისამართი: ქალაქი ფოთი, დასახლება მეშვიდე კილომეტრი; ს/კ N 04.01.03.585. მიწის ნაკვეთს აქვს სწორი რელიეფი. ნაკვეთი არ არის შემოღობილი. განთავსებულია ცენტრალური გზის პირას. ნაკვეთზე გადის შპს „სოკარ ჯორჯია გაზი-სამეგრელოს“ საკუთრებაში არსებული მილსადენი (ს/კ 04.00.115). საჯარო რეესტრიდან ამონაწერის მიხედვით, სარეალიზაციო ქონების მახასიათებელია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: საკუთრება ნაკვეთის ფუნქცია: არასასოფლო სამეურნეო დაზუსტებული ფართობი:91.00 კვ.მ. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |