საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა23შეფასების თანხა203000.00
აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სარდაფი და ნახევარსარდაფი, მდებარე: ქალაქი თბილისი , გამზირი რუსთაველი , N 14.
უძრავი ქონება მდებარეობს იტალიური ეზოს ნახევარსარდაფსა და სარდაფ სართულზე.
ს.კ. 01.15.05.046.005.01.584 წარმოადგენს 5 კვ.მ. ფართს , ერთ ოთახს სარდაფ სართულზე, რომელსაც დამოუკიდებელი შესასვლელი არ გააჩნია. ს.კ. 01.15.05.046.005.02.500- 18.46 კვ.მ. შენობა #2-ში არსებული ფართია, ერთი ოთახი სარდაფ სართულზე, ხოლო ს.კ. 01.15.05.046.005.01.563 -14.02 კვ.მ. ფართია, რომელიც ორი ოთახისგან შედგება ნახევარსარდაფის სართულზე და არ გააჩნია დამოუკიდებელი შესასვლელი.
ზემოაღნიშნულ საკადასტრო კოდებზე არსებული ფართები არის ერთმანეთის მომიჯნავედ , დაკავშირებულია ერთმანეთთან და ქმნის ერთ მთლიან ფართს, რომლებსაც შესასვლელი გააჩნიათ 01.15.05.046.005.02.500 საკადასტრო კოდზე არსებული ფართიდან. (სამივე უძრავი ქონება დაკავშირებულია ერთმანეთთან და ასევე მომიჯნავე საკადასტრო კოდზე განთავსებულ ფართთან.)
საჯარო რეესტრის მონაცემით, ს.კ. 01.15.05.046.005.01.563 უძრავი ქონების მახასიათებელია: ნახევარსარდაფი, ფართი- 14.02 კვ.მ.
ს.კ. 01.15.05.046.005.01.584 უძრავი ქონების მახასიათებელია: სარდაფი, ფართი: 5 კვ.მ.
ს.კ. 01.15.05.046.005.02.500 უძრავი ქონების მახასიათებელია: სარდაფი, შენობა #2, ფართი: 18.46 კვ.მ.
პირობაყურადღება!!!შესყიდვის ფასი მოიცავს დღგ-ს.ყურადღება!!!1) ს.კ. 01.15.05.046.005.01.563 სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება: იპოთეკა. საგანი: ნახევარსარდაფი ფართით 14.02 კვ.მ.იპოთეკის ხელშეკრულება: NCAH000222719, დამოწმების თარიღი 16/06/20172) ს.კ. 01.15.05.046.005.01.584 სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება: იპოთეკა. საგანი: სარდაფი 5.00 კვ.მ.იპოთეკის ხელშეკრულება: NCAH000222747, დამოწმების თარიღი 16/06/20173) ს.კ. 01.15.05.046.005.02.500 სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება: იპოთეკა. საგანი: სარდაფი შენობა #2 ფართი 18.46 კვ.მ.იპოთეკის ხელშეკრულება: NCAH000222755, დამოწმების თარიღი 16/06/2017იპოთეკარის, სს "საქართველოს ბანკი"-ს 2025 წლის 16 იანვრის მომართვის თანახმად, ზემოაღნიშნული სამივე იპოთეკიდან გამომდინარე, მოთხოვნა არ გააჩნია.