ვაჭრობის ბიჯი : 7600.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
კვადრატულობა(მ²) | 0 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი ბათუმი , აფსაროსის III შესახვევი , N20, ბინა N53ა | კონდიციონერი | - | საქმის ნომერი | A24331255 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 05.36.24.004.01.053ა | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ჭერის სიმაღლე | 0 | აივანი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბათუმი | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | მ²-ის ფასი | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 152000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს საცხოვრებელ ფართს, ცხრასართულიანი კორპუსის სხვენსართულზე. მისამართი: ქალაქი ბათუმი, აფსაროსის III შესახვევი, N 20, სხვენსართული ბინა N53 ა; ს/კ N: 05.36.24.004.01.053ა; ფართის ნაწილი დაკეტილია, მეორე ნაწილს არ აქვს შესასვლელი კარი. გარე ვიზუალური დათვალიერებით კარის გარეშე არსებული ფართი სარემონტო მდგომარეობაშია. საჯარო რეესტრიდან ამონაწერის მიხედვით, სარეალიზაციო ქონების მახასიათებელია: სხვენსართული, ბინა N53ა, ფართი 66.41 კვ.მ.; -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |