გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 |
შეფასების თანხა | 8000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთის 1/2 წილი, მდებარე: მუნიციპალიტეტი თეთრიწყარო, სოფელი ალექსეევკა. მიწის ნაკვეთი არის ძირითადად სწორი რელიეფის, შემოუღობავ მდგომარეობაში. სარეალიზაციო უძრავი ქონების კომუნიკაციებით უზრუნველყოფის საკითხი დაუდგენელია. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, მთლიანი მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობია: 6600.00 კვ.მ., საიდანაც რეალიზაციას ექვემდებარება 1/2 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |