ვაჭრობის ბიჯი : 7.40 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქალაქი | სამტრედია | ქვეყანა | საქართველო | შტრიხ კოდი | 2000007140509 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | შეფასების თანხა | 370.00 | ზომის ერთეული | ნაკრები | ტელეფონის ნომერი | 1420 | რაოდენობა | 1 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის მე-6 ჩიხი, №1 | გადახდის პერიოდი | 10 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
აღწერილობა | ნაკრები შედგება ექსპლუატაციაში ნამყოფი 14 ცალი სატრანსპორტო საშუალების საბურავებისაგან, საბურავებს აღენიშნება პროტექტორის ნახატის ცვეთა, ბზარები ნახეთქები და სხვადასხვა სახის დაზიანებების კვალი, საიდანაც 9 ცალი არის შავი ლითონის დისკიანი საბურავი წარწერითა და ზომით: 4 ცალი (1),,Aoteli" 215/60 R16. 2),,KELLY" 205/55 R16. 3),,BRIDGESTONE" 205/55 R16. 4),,BRIDGESTONE" 195/65 R15); 1 ცალი IRONMAN ზომით: 235/55 R17; 4 ცალი (1),,DUNLOP" 175/65 R14. 2),,YOKOHAMA" 185/60 R15. 3),,GOODYEAR" 185/65 R14 - 2 ცალი); საიდანაც 5 ცალი არის უდისკო საბურავი წარწერითა და ზომით: 4 აცალი WESTLAKE ზომით: ST205/75 R15; 1 ცალი BF Goodrich , ზომით: 30x10,00 R14. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |