ვაჭრობის ბიჯი : 566.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მარნეულის მუნიციპალიტეტი, სოფელი კასუმლო, მე-8 ქუჩის IV ჩიხი, N 1 | საქმის ნომერი | A20075149 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | მარნეული | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 83.12.14.163 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 56600.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების 1665.00 კვ.მ. მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული შენობა-ნაგებობები, მდებარე: მარნეულის მუნიციპალიტეტი, სოფელი კასუმლო, მე-8 ქუჩის IV ჩიხი, N 1. შენობა N01 წარმოადგენს საცხოვრებელ სახლს, შენობა N02 წარმოადგენს დამხმარე ტიპის შენობა-ნაგებობას. მიწის ნაკვეთზე ასევე განთავსებულია დაურეგისტრირებელი ფარდულის ტიპის ნაგებობა. ნაკვეთზე გაშენებულია მრავალწლვანი მცენარეები. უძრავი ქონების კომუნიკაციებით უზრუნვეყოფის საკითხი დაუდგენელია. საჯარო რეესტრის მონაცემით, მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობია: 1665.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N01 , N02 - სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |