ვაჭრობის ბიჯი : 133.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მუნიციპალიტეტი გურჯაანი, სოფელი კალაური, | საქმის ნომერი | A23149460 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | გურჯაანი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 51.03.60.626 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 13300.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთისა და მასზე განთავსებული შენობა - ნაგებობის 1/4 წილი მდებარე:მუნიციპალიტეტი გურჯაანი, სოფელი კალაური,მიწის ნაკვეთის საერთო ფართი შეადგენს 871.00 კვ.მ.-ს და მასზე განთავსებულ ორსართუალიან საცხოვრებელ სახლს, საერთო ფართით 300 კვ.მ (დაუზუსტებელი). ეზოში განთავსებულია ნახევრად ღია დაურეგისტრირებელი დახურული დამხმარე ნაგებობა და ლითონის ფურცლებით აწყობილი გადახურული დაურეგისტრირებელი ნაგებობა შესაფასებელ შენობა-ნაგებობაში შიგნით შესვლა, დათვალიერება და დასურათება ვერ მოხერხდა. საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით ნაკვეთის საკუთრების ტიპი:თანასაკუთრება ნაკვეთის დანიშნულება:სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დაზუსტებული ფართობი: 871.00კვ.მ შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N01 (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე) რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 1/4 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |