ვაჭრობის ბიჯი : 100 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ფიზიკური პირები მისამართი: . ტელეფონი: 971-601601 |
ფერი | შავი | ქალაქი | ახალციხე | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2008 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | ავტომატიკა | ძრავის კუბატურა | 1.5 | საწვავის ტიპი | ბენზინი | მდგომარეობა | კარგი | გამოშვების თვე | მაისი | განბაჟებული | + | ნავიგაცია | - | საჰაერო ბალიშები | 6 | კარების რაოდენობა | 5 | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | დიდიმამიშვილის ქუჩა 2 | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | + | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | + | დისკები | + | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | + | სიგნალიზაცია | + | კონდიციონერი | + | ტყავის სალონი | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Toyota | ავტომობილის ტიპი | სედანი | წამყვანი თვლები | წინა | პარკინგკონტროლი | + | ცენტრალური საკეტი | + | ჰიდრავლიკა | + | გადახდის პერიოდი | 5 | გარბენი | 500 | შეფასების თანხა | 9500 | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ტელეფონის ნომერი | 571735756 |
მოკლე აღწერილობა | ა.მანქანა არის მუშა მდგომარეობაში, გავლილი აქვს ტექდათვალიერება. ძრავი, ელემენტები, abs, არის კარგ მდგომარეობაში. |