გაყიდვის ფასი : 6010.0000 GEL
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ქალაქ ბათუმის N 14 საჯარო სკოლა მისამართი: ბათუმი / ინასარიძის 11 ტელეფონი: 995-0422243884 |
გათბობა | - | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | კვადრატულობა(მ²) | 273.56 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | შენობის მდგომარეობა | ახალი გარემონტებული | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბათუმი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ინასარიძის № 11 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 1 წელი | ტელეფონის ნომერი | 555 57 92 47 |
აღწერილობა | სსიპ ქალაქ ბათუმის №14 საჯარო სკოლის273.56 კვ.მ ფართის სპორტული დარბაზი, იჯარით გაიცემა 1 წლის ვადით ქართული ცეკვების წრის ფუნქციონიორებისათვის საათობრივად კვირაში 10 საათით, |
მოკლე აღწერილობა | სსიპ ქალაქ ბათუმის №14 საჯარო სკოლის დირექტორი: ნატო გოგუაძე ტელ: 555 57 92 47 |
პირობა | 1. საწყისი თანხა შეადგენს იჯარის ფორმით ფართის სარგებლობის ერთი წლის საიჯარო გადასახადს, ინვენტარის გარეშე. 2. ფართი იჯარით გაიციმა ერთი წლის ვადით. 3. საიჯარო გადასახადში შედის ელექტროენერგიის კომუნალური გადასახადი. 4. მოიჯარე ვალდებულია დაიცვას სანიტარულ ჰიგიენური, ხანძარსაწინააღდეგო ნორმები. 5. მოიჯარე ვალდებულია საიჯარო ფართით სარგებლობისას, ხელი არ შეუშალოს სასწავლო პროცესის მიმდინარეობას. 6. მოიჯარე ტერიტორიაზე ერთიანი ეროვნული გამოცდების დროს სკოლაში იჯარით აღებული ფართით ვერ ისარგებლებს. 7. ხელშეკრულების სავლდებული პირობა იქნება: "სახელმწიფო ქონებისეროვნული" სააგენტოს წერილობითი მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 2 კვირისა გაუქმებული იქნას საიჯარო ხელშეკრულება. |