ვაჭრობის ბიჯი : 21.42 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
შტრიხ კოდი | 2000007040397 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქუჩა №71 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ზომის ერთეული | ნაკრები | შეფასების თანხა | 3570.00 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გადახდის პერიოდი | 10 | ელექტრო ტექნიკის ტიპი | სხვა სახის ელექტრო ტექნიკა | ელექტრო ტექნიკის მწარმოებელი | სხვა | რაოდენობა | 1.00 | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო |
მოკლე აღწერილობა | ნაკრები წარმოდგენილია 119 ერთეული OTTO-ს ფირმის სხვადასხვა მოდელის (V1-10710, MDRMN -4022A) აუდიო გარნიტურით, რომელიც თავის მხრივ კომპლექტაციის შესაბამისად შედგება ორი (ყურსასმენი, სამაგრი) ან სამი ნაწილისგან (ყურსასმენი, მიკროფონი და სამაგრი). ქონება არის მეორადი მოხმარების, აღენიშნება ექსპლუატაციისთვის დამახასიათებელი დაზიანების და ცვეთის კვალი, მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. |