დასახელება:ხობის მუნიციპალიტეტი, ქალაქი ხობი, დავით გურამიშვილის ქუჩა, №34 ა, სასოფლო მიწა
განაცხადის #:126971AF7174525 აუქციონის #: 126971 ლოტის #: 71745 საქმის ნომერი: A21070127 დაწყება/დასრულება: 18/03/2025 16:00 - 26/03/2025 16:00 ლოტის სტატუსი: ჩაშლილი ფასის ისტორია: 0 ბიჯი საგარანტიო თანხა: 500.00GEL
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ხობის მუნიციპალიტეტი, ქალაქი ხობი, დავით გურამიშვილის ქუჩა, №34 ა, | საქმის ნომერი | A21070127 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ხობი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 45.21.25.482 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 10000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი მდებარე:ხობის მუნიციპალიტეტი, ქალაქი ხობი, დავით გურამიშვილის ქუჩა, №34 ა, საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით ნაკვეთის საკუთრების ტიპი:საკუთრება ნაკვეთის დანიშნულება:სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დაზუსტებული ფართობი: 1668.00კვ.მ -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |