ვაჭრობის ბიჯი : 86.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მუნიციპალიტეტი თელავი, სოფელი ქვემო ხოდაშენი | საქმის ნომერი | A24323494 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თელავი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 53.02.32.414 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 8600.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი. მიწის ნაკვეთზე გაშენებულია ვენახი. სარეალიზაციო ქონება მდებარეობს მისამართზე: მუნიციპალიტეტი თელავი, სოფელი ქვემო ხოდაშენი. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობია: 1331.00 კვ.მ. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!1) სარეალიზაციო უძრავ ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება: იპოთეკა. იპოთეკარი: სს საქართველოს ბანკი (ს/ნ 204378869). იპოთეკის ხელშეკრულება: N11380268-01, დამოწმების თარიღი: 07.05.2021წ. იპოთეკარის 06.02.2025 წლის განცხადების თანახმად N11380268-01 იპოთეკის ხელშეკრულებიდან გამომდინარე, 2025 წლის 06 თებერვლის 17:28 სთ-ს მდგომარეობით მოთხოვნა არ გააჩნია. 2) საქართველოს კონსტიტუციის მე-19 მუხლის მე-4 პუნქტით სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწა, როგორც განსაკუთრებული მნიშვნელობის რესურსი, შეიძლება იყოს, მხოლოდ სახელმწიფოს, თვითმმართველი ერთეულის, საქართველოს მოქალაქის ან საქართველოს მოქალაქეთა გაერთიანების საკუთრებაში. |