აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი. მიწის ნაკვეთზე გაშენებულია ვენახი. სარეალიზაციო ქონება მდებარეობს მისამართზე: მუნიციპალიტეტი თელავი, სოფელი ქვემო ხოდაშენი. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობია: 1331.00 კვ.მ.
პირობაყურადღება!1) სარეალიზაციო უძრავ ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება: იპოთეკა. იპოთეკარი: სს საქართველოს ბანკი (ს/ნ 204378869). იპოთეკის ხელშეკრულება: N11380268-01, დამოწმების თარიღი: 07.05.2021წ. იპოთეკარის 06.02.2025 წლის განცხადების თანახმად N11380268-01 იპოთეკის ხელშეკრულებიდან გამომდინარე, 2025 წლის 06 თებერვლის 17:28 სთ-ს მდგომარეობით მოთხოვნა არ გააჩნია. 2) საქართველოს კონსტიტუციის მე-19 მუხლის მე-4 პუნქტით სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწა, როგორც განსაკუთრებული მნიშვნელობის რესურსი, შეიძლება იყოს, მხოლოდ სახელმწიფოს, თვითმმართველი ერთეულის, საქართველოს მოქალაქის ან საქართველოს მოქალაქეთა გაერთიანების საკუთრებაში.