დასახელება:რაიონი ქედა, სოფელი კოლოტაური, სასოფლო მიწის 1/4 წილი
განაცხადის #:126970AF7180525 აუქციონის #: 126970 ლოტის #: 71805 საქმის ნომერი: A24327384 დაწყება/დასრულება: 18/03/2025 16:00 - 26/03/2025 16:00 ლოტის სტატუსი: გაყიდული ფასის ისტორია: 1 ბიჯი საგარანტიო თანხა: 50.00GEL
გაყიდვის ფასი : 100.0000 GEL
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი ქედა, სოფელი კოლოტაური | საქმის ნომერი | A24327384 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ქედა | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 21.02.32.060 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 1000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთის 1/4 წილი, მდებარე: რაიონი ქედა, სოფელი კოლოტაური. ობიექტი წარმოადგენს მდინარის მიმდებარე ტერიტორიას. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, მთლიანი მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობია: 324.00 კვ.მ., საიდანაც რეალიზაციას ექვემდებარება 1/4 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |