ვაჭრობის ბიჯი : 1130.00 GEL |
კვადრატულობა(მ²) | 0 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი თბილისი, ფერდობი ნუცუბიძე, მიკრო/რაიონი III, კვარტალი IV, კორპუსი 1 | კონდიციონერი | - | საქმის ნომერი | A24139345 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 01.14.02.012.004.01.061 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ჭერის სიმაღლე | 0 | აივანი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | მ²-ის ფასი | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 113000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია საცხოვრებელი ბინის 1/2 წილი, მდებარე: ქალაქი თბილისი, ფერდობი ნუცუბიძე, მიკრო/რაიონი III, კვარტალი IV, კორპუსი 1. ობიექტი განთავსებულია მრავალსართულიანი საცხოვრებელი კორპუსის სხვენ სართულზე, ბინა N61. ბინაში შესვლა, დათვალიერება და დასურათება ვერ მოხერხდა. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, უძრავი ქონების მახასიათბელებია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: თანასაკუთრება. საკუთრება: საცხოვრებელი ფართი (ბინა), ბინა N61, (სხვენის სართული), ფართი: 69.59 კვ.მ. რეალიზაციას ექვემდებარება 1/2 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |