აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების სწორი რელიეფის მქონე მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული ნაგებობები, მდებარე რაიონი ზესტაფონი , სოფელი ძირულა. მიწის ნაკვეთი არის შემოღობილი ბეტონის ღობით და აქვს შემოსასვლელი რკინის ჭიშკარი. მიწის ნაკვეთზე დგას რამდენიმე კაპიტალურად ნაშენები ერთსართულიანი დამხმარე ნაგებობა. ასევე დგას ორი დამხმარე შენობა-ნაგებობა და ხაზოვანი/წერტილოვანი ნაგებობა, რომლებსაც აქვთ დამოუკიდებელი საკადასტრო კოდები და არ ექვემდებარებიან რეალიზაციას.
საჯარო რეესტრის მონაცემებით: დაზუსტებული ფართობი: 25517.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი:N01/1, N02/2, N03/2, N04/1, N05/1, N07/1, N08/1, N09/1, N10/1, N11/1,
N12/1, N13/1 ს/კ 32.16.38.453
პირობაყურადღება!!!შესყიდვის ფასი მოიცავს დღგ-ს.ყურადღება!!!სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტირებულია სარგებლობის უფლებები!!!1. საგანი:მიწის დაზუსტებული ფართობი: 13721კვ.მ შენობა-ნაგებობა N13/1 (სარდაფი), შენობა-ნაგებობა N07/1 (საწყობი); საბოლოო თარიღი: 10/03/2022საჯარო რეესტრის მონაცემებით: იჯარის ხელშეკრულება, დამოწმების თარიღი 02/07/2019, სსიპ საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო2. საგანი: 500 კვ.მ ფართი (ავტოფარეხის მიმდებარე ტერიტორიასთან); საბოლოო თარიღი: 01/12/2024;საჯარო რეესტრის მონაცემებით: იჯარის ხელშეკრულება, დამოწმების თარიღი 04/02/2020, საქართველოს იუსტიციისსამინისტროს საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოზემოთ მოცემული იჯარის ხელშეკრულებები იხილეთ დანართის სახით.