ვაჭრობის ბიჯი : 20000.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი ზესტაფონი , სოფელი ძირულა | საქმის ნომერი | A24295264 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ზესტაფონი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 32.16.38.453 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 400000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების სწორი რელიეფის მქონე მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული ნაგებობები, მდებარე რაიონი ზესტაფონი , სოფელი ძირულა. მიწის ნაკვეთი არის შემოღობილი ბეტონის ღობით და აქვს შემოსასვლელი რკინის ჭიშკარი. მიწის ნაკვეთზე დგას რამდენიმე კაპიტალურად ნაშენები ერთსართულიანი დამხმარე ნაგებობა. ასევე დგას ორი დამხმარე შენობა-ნაგებობა და ხაზოვანი/წერტილოვანი ნაგებობა, რომლებსაც აქვთ დამოუკიდებელი საკადასტრო კოდები და არ ექვემდებარებიან რეალიზაციას. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: დაზუსტებული ფართობი: 25517.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი:N01/1, N02/2, N03/2, N04/1, N05/1, N07/1, N08/1, N09/1, N10/1, N11/1, N12/1, N13/1 ს/კ 32.16.38.453 -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!!!შესყიდვის ფასი მოიცავს დღგ-ს.ყურადღება!!!სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტირებულია სარგებლობის უფლებები!!!1. საგანი:მიწის დაზუსტებული ფართობი: 13721კვ.მ შენობა-ნაგებობა N13/1 (სარდაფი), შენობა-ნაგებობა N07/1 (საწყობი); საბოლოო თარიღი: 10/03/2022საჯარო რეესტრის მონაცემებით: იჯარის ხელშეკრულება, დამოწმების თარიღი 02/07/2019, სსიპ საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო2. საგანი: 500 კვ.მ ფართი (ავტოფარეხის მიმდებარე ტერიტორიასთან); საბოლოო თარიღი: 01/12/2024;საჯარო რეესტრის მონაცემებით: იჯარის ხელშეკრულება, დამოწმების თარიღი 04/02/2020, საქართველოს იუსტიციისსამინისტროს საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოზემოთ მოცემული იჯარის ხელშეკრულებები იხილეთ დანართის სახით. |