ვაჭრობის ბიჯი : 63445.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი თბილისი, საირმის ქუჩა, N 27 | საქმის ნომერი | A24155167, A24155150, A24155155, A24155158 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | რაოდენობა | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 01.10.14.025.051 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 1268900.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული შენობა-ნაგებობები, მდებარე ქალაქი თბილისი, საირმის ქუჩა, N 27. მიწის ნაკვეთს აქვს დამრეცი რელიეფი, შენობა N1 წარმოადგენს ორსართულიან საცხოვრებელ სახლს, სარდაფით და მანსარდით. სახლში შესასვლელი მოწყობილია ქუჩის მხრიდან, მცირე აივნისა და ჭიშკრის მეშვეობით. სახლი უმეტესად სარემონტო მდგომარეობაშია და საცხოვრებლად მოწყობილია რამდენიმე ოთახი. პირველი სართული შედგება ჰოლის, (სადაც ასევე მოწყობილია კიბის უჯრედი), და ორი დიდი დასატიხრი ფართისაგან. მეორე სართული შედგება კორიდორის, ოთხი საძინებლის, სამზარეულოსა და სველი წერტილებისათვის განკუთვნილი ფართისაგან. სახლის მანსარდაზე არ არის მოწყობილი ასასვლელი კიბე. სარდაფს არ აქვს ამოშენებული კედლები. სახლს ქუჩის მხრიდან აქვს ავტოფარეხი. სახლი გალესილია, შეღებილია და განთავსებულია საირმის ქუჩის მიმდებარედ, ქუჩის სიმაღლეზე. შენობა N2, N3, N4, N5, N6 და N7 განთავსებულია მიწის ნაკვეთის სიღრმეში, და წარმოადგენს ძველი შიფერით გადახურულ , ბარაკული ტიპის მცირე ნაგებობებს. შენობა N2 არის სამზარეულო, შენობა N3 - საკუჭნაო, შენობა N4 - სველი წერტილი, შენობა N5 - ოროთახიანი საცხოვრებელი ნაგებობაა, შენობა N6 და შენობა N7 -სავარაუდოდ სათავსოებია. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: დაზუსტებული ფართობი: 385.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N1საერთო ფართით 549.40 კვ.მ. (მათ შორის I სართული 170.15 კვ.მ. II სართული 164.52 კვ.მ. სარდაფი 94.94 კვ.მ. მანსარდი 119.79 კვ.მ.) , N2,N3,N4,N5,N6,N7 -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |