ვაჭრობის ბიჯი : 471150.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი თბილისი, ანტონ ჩეხოვის ქუჩა, N28-30 | საქმის ნომერი | A24286089 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 01.17.01.115.001 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 9423000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ქალაქი თბილისი, ანტონ ჩეხოვის ქუჩა, N28-30-ში მდებარე არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების 524 კვ.მ. მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული ოთხსართულიანი კომერციული დანიშნულების შენობა (შენობა N1 (მშენებარე) საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით), რომელშიც ინსპექტირების თარიღისთვის ფუნქციონირებდა სასტუმრო. პირველი სართული შედგება: სტუმრების განსათავსებელი ოთახების (ინდივიდუალური სველი წერტილებით), სამზარეულოს, სასადილოს, სამრეცხაოს და სათავსო ოთახებისგან, მეორე სართული შედგება. მისაღების და სტუმრების განსათავსებელი ოთახების (ინდივიდუალური სველი წერტილებით), მესამე და მეოთხე სართულზე განთავსებულია სტუმრების განსათავსებელი ოთახები (ინდივიდუალური სველი წერტილებით). შენობის სართულები ერთმანეთთან დაკავშირებულია შიდა კიბით. ადმინისტრატორის მითითებით სასტუმროში არის 25 ნომერი (სტუმრების განსათავსებელი ოთახები ინდივიდუალური სველი წერტილებით). გაუმჯობესების ფართობი (რეალური, მიახლოებითი, დაუზუსტებელი) შეადგენს: 1200 კვ.მ-ს. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, უძრავი ქონების მახასიათებლებია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: საკუთრება. ნაკვეთის დანიშნულება: არასასოფლო სამეურნეო. დაზუსტებული ფართობი: 524.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N1 (მშენებარე). -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |