შეფასების თანხა9423000.00
აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ქალაქი თბილისი, ანტონ ჩეხოვის ქუჩა, N28-30-ში მდებარე არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების 524 კვ.მ. მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული ოთხსართულიანი კომერციული დანიშნულების შენობა (შენობა N1 (მშენებარე) საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით), რომელშიც ინსპექტირების თარიღისთვის ფუნქციონირებდა სასტუმრო. პირველი სართული შედგება: სტუმრების განსათავსებელი ოთახების (ინდივიდუალური სველი წერტილებით), სამზარეულოს, სასადილოს, სამრეცხაოს და სათავსო ოთახებისგან, მეორე სართული შედგება. მისაღების და სტუმრების განსათავსებელი ოთახების (ინდივიდუალური სველი წერტილებით), მესამე და მეოთხე სართულზე განთავსებულია სტუმრების განსათავსებელი ოთახები (ინდივიდუალური სველი წერტილებით). შენობის სართულები ერთმანეთთან დაკავშირებულია შიდა კიბით. ადმინისტრატორის მითითებით სასტუმროში არის 25 ნომერი (სტუმრების განსათავსებელი ოთახები ინდივიდუალური სველი წერტილებით). გაუმჯობესების ფართობი (რეალური, მიახლოებითი, დაუზუსტებელი) შეადგენს: 1200 კვ.მ-ს. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, უძრავი ქონების მახასიათებლებია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: საკუთრება. ნაკვეთის დანიშნულება: არასასოფლო სამეურნეო. დაზუსტებული ფართობი: 524.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N1 (მშენებარე).
პირობაშესყიდვის ფასი მოიცავს დღგ-ს.