ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: შუახევის მუნიციპალიტეტი მისამართი: შუახევის რაიონში / თამარ მეფის 30 ტელეფონი: 971- |
ქალაქი | შუახევი | ქვეყანა | საქართველო | განბაჟებული | - | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | დაბა შუახევი | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Mitsubishi | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | გადახდის პერიოდი | 30 | ტელეფონის ნომერი | 591442509 |
აღწერილობა | სატრანსპორტო საშუალების ტექნიკურ ესთეტიკური მდგომარეობა არის საშუალოზე დაბალი, ძარაზე აღებიშნება ექსპლოატაციისათვის დამახასიათებ დამკვეთის წარმომადგენლის მიერ მოწოდებული ინფორმაციით ძრავისა და სავალი ნაწილების მდგომარეობა საშუალოზე დაბალია. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 601–601 |
მოკლე აღწერილობა | ავტომანქანა შესაკეთებელია. საკონტაქტო პირი ჯიმშერ აბაშიძე. მობ: 591442509 |
პირობა | აუქციონში გამარჯვებულმა ღირებულება სრულად უნდა გადაიხადოს აუქციონის დასრულებიდან 30 კალენდარული დღის განმავლობაში. წინააღმდეგ შემთხვევაში, უარი ეთქმება ქონების გადაცემაზე და გადახდილი ბე არ დაუბრუნდება. თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ ელექტრონულ აუქციონში რეგისტრირებული პირები, რომლებმაც აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად, დადგენილი წესით, გადაიხადეს „ბე“ ან წარადგინეს/გააქტიურეს (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ აუქციონში მონაწილეობისათვის გადახდილი „ბე“ ან წარდგენილი/გააქტიურებული (ელექტრონულად) უპირობო და გამოუხმობი საბანკოგარანტია სრულად ირიცხება მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტში |