დასახელება:ავტომანქანა JAGUAR S TYPE
განაცხადის #:126991AF7197225 აუქციონის #: 126991 ლოტის #: 71972 საქმის ნომერი: A23290644, A23263735, A24031907, A24189081 დაწყება/დასრულება: 18/03/2025 17:00 - 26/03/2025 17:00 ლოტის სტატუსი: ჩაშლილი ფასის ისტორია: 0 ბიჯი საგარანტიო თანხა: 400.00GEL
6000.00 GEL
ფერი | შავი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | განბაჟებული | - | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ.თბილისი კახეთის გზატკეცილი გ.ჩიკვაიძის მე-2 ჩიხი აღსრულების ბიუროს ავტოსადგომი. | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | საქმის ნომერი | A23290644, A23263735, A24031907, A24189081 | რაოდენობა | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 8000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა: JAGUAR S TYPE, საიდენთიფიკაციო კოდი: SAJDA01C01FL86085,ტიპი: სედანი სახელმწიფო ნომერი:MM-704-YY, ფერი :შავი, გამოშვების წელი: 2001, საჭე: მარცხენა. მეორადი,მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია, შეფასდა გარეგანი დათვალიერებით, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოების ჩატარებას, ავტომანქანას არა აქვს გასაღები .მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |