ვაჭრობის ბიჯი : 380.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | საჩხერის მუნიციპალიტეტი, სოფელი სავანე, 23-ე ქუჩა, N 38 | საქმის ნომერი | A23153552 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | საჩხერე | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 35.10.43.013 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 38000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული შენობა-ნაგებობები (1/3 წილი), მდებარე: საჩხერის მუნიციპალიტეტი, სოფელი სავანე, 23-ე ქუჩა, N 38. შენობა N1 წარმოადგენს ორსართულიან საცხოვრებელ სახლს ფართით- 113.00 კვ.მ. (საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით), ხოლო დაუზუსტებელი აზომვით 226.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობა N2 - მარანია, ფართით 20.00 კვ.მ. (საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით) ხოლო შენობა N3 (კაპიტალური შენობა) - დამხმარე ნაგებობაა , ფართით 17.00 კვ.მ. (საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით). ასევე გზიდან შესასვლელში მარცხნივ განთავსებულია სამი დამხმარე დაურეგისტრირებელი ნაგებობა (სხვა და სხვა დანიშნულების), დაუზუსტებელი აზომვით- 30.00 კვ.მ; 15.00 კვ.მ. და 5.00 კვ.მ. და ერთი ლითონის დაურეგისტრირებელი სასიმინდე, რომლის ღირებულება არ არის გათვალისწინებული შეფასებაში. საჯარო რეესტრის მონაცემით, მიწის ნაკვეთის სრული დაზუსტებული ფართობია: 2735.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N1 საერთო ფართობი-113 კვ.მ. N2 საერთო ფართობი- 20 კვ.მ. N3 საერთო ფართობი- 17 კვ.მ. რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 1/3 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |