აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული შენობა-ნაგებობები (1/5 წილი), მდებარე: ბაღდათის მუნიციპალიტეტი, სოფელი როკითი, მე-2 ქუჩა, N 4.
შენობა N1 წარმოადგენს ორსართულიან საცხოვრებელ სახლს, დაუზუსტებელი აზომვით- 320.00 კვ.მ.. შენობა-ნაგებობა N2 დამხმარე ფართია , სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე და დაუზუსტებელი აზომვით- 4.00 კვ.მ. ხოლო შენობა N3 (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე) არის მშენებარე სახლი, რომლის ღირებულებაც არაა შეფასებაში შეყვანილი.
ეზოში არის დამხმარე ტიპის ორი პატარა ნაგებობა, ერთ -ერთი მათგანი არის შენობა N2, ხოლო მეორე ხის ნაგებობაა , რომლის ღირებულებაც ასევე არაა გათვალისწინებული შეფასებაში.
ეზო შემოღობილია და აქვს ლითონის ჭიშკარი.
საჯარო რეესტრის მონაცემით, მიწის ნაკვეთის სრული დაზუსტებული ფართობია: 3717.00 კვ.მ.
შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N01, N02 (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე) N03 მშენებარე (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე).
რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 1/5 წილი.