ვაჭრობის ბიჯი : 230.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ბაღდათის მუნიციპალიტეტი, სოფელი როკითი, მე-2 ქუჩა, N 4 | საქმის ნომერი | A22106249 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბაღდათი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 30.06.39.071 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 23000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული შენობა-ნაგებობები (1/5 წილი), მდებარე: ბაღდათის მუნიციპალიტეტი, სოფელი როკითი, მე-2 ქუჩა, N 4. შენობა N1 წარმოადგენს ორსართულიან საცხოვრებელ სახლს, დაუზუსტებელი აზომვით- 320.00 კვ.მ.. შენობა-ნაგებობა N2 დამხმარე ფართია , სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე და დაუზუსტებელი აზომვით- 4.00 კვ.მ. ხოლო შენობა N3 (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე) არის მშენებარე სახლი, რომლის ღირებულებაც არაა შეფასებაში შეყვანილი. ეზოში არის დამხმარე ტიპის ორი პატარა ნაგებობა, ერთ -ერთი მათგანი არის შენობა N2, ხოლო მეორე ხის ნაგებობაა , რომლის ღირებულებაც ასევე არაა გათვალისწინებული შეფასებაში. ეზო შემოღობილია და აქვს ლითონის ჭიშკარი. საჯარო რეესტრის მონაცემით, მიწის ნაკვეთის სრული დაზუსტებული ფართობია: 3717.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N01, N02 (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე) N03 მშენებარე (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე). რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 1/5 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |