ვაჭრობის ბიჯი : 2250.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | სოფელი კაპრეშუმი | საქმის ნომერი | A15007933, A15007934 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ხელვაჩაური | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 501.00 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 22.22.10.096 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 225000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულენის მქონე მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული შენობა-ნაგებობები. მიწის ნაკვეთზე განთავსებულია ორსართულიანი საცხოვრებელი სახლი და დაურეგისტრირებელი დამხმარე შენობა. საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს მონაცემებით, მიწის დაზუსტებული ფართობია: 501.00 კვ.მ; შენობა-ნაგებობ(ებ)ის საერთო ფართი: 307.14. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |