ვაჭრობის ბიჯი : 164.00 GEL |
კვადრატულობა(მ²) | 0 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქუჩა სააკაძე N5, ბინა N22 | კონდიციონერი | - | საქმის ნომერი | A21051208 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 02.05.06.195.01.022 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | რუსთავი | ჭერის სიმაღლე | 0 | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | მ²-ის ფასი | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 16400.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია საცხოვრებელი ბინის 1/4 წილი. უძრავი ქონება შეფასდა საჯარო რეესტრის ამონაწერის საფუძველზე. საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს მონაცემებით, ბინის ფართი შეადგენს: 42.18 კვ.მ-ს, საიდანაც რეალიზაციას ექვემდებარება 1/4 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
მოკლე აღწერილობა | ქ. რუსთავი, ბინის 1/4 წილი |
პირობა | სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება - იპოთეკა:იპოთეკის საგანი: ბინა N22, ფართი 42.18 კვ.მ.გარდამავალი უფლების ღირებულებაა: სესხის ძირითადი თანხა 7 000 აშშ დოლარი. სესხი სარგებლიანია, ყოველთვიური 3 %- ის დარიცხვით და გადახდით.ყოველ ვადაგადაცილებულ დღეზე სესხს ემატება პირგასამტეხლო, სესხის 0.3%. სესხის გაცემულია 6 თვის ვადით, ვალდებულების შესრულების დრო 2015 წლის 22 მარტის ჩათვლით. საფუძველი: სესხის და იპოთეკის ხელშეკრულება, რეესტრის ნომერი: N141034451, დამოწმების თარიღი: 22.09.2014 და სესხის და იპოთეკის ხელშეკრულებაში ცვლილების და/ან დამატების შეტანა, რეესტრის ნომერი N151232582, დამოწმების თარიღი: 10.11.2015. |