მოდელიOctaviaმწარმოებელიSkoda
სახელმწიფო №PP-877-CC, ტიპი: ჰეტჩბეკი, ფერი: თეთრი, გამოშვების წელი: 2006, საიდენტიფიკაციო კოდი: TMBDE41U378856951, საწვავის ტიპი: ბენზინი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 1998, ძრავის მოცულობა: 1998, მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 359561 კილომეტრს, ვიზუალური: ცუდი, ძარა (თუნუქი) 50%-ზე ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა:  არ აქვს, სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: ცუდი, სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური, მინის და სარკის მდგ: დამაკმაყოფილებელი, საჰაერო ბალიშები:  აქვს, წამყვანი თვლები: წინა, ცილინდრების რაოდენობა: 4,  კარების რაოდენობა: 4, ადგილების რაოდენობა: 5, საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2, ელექტრო შუშები: კი, ელექტრო სარკეები: კი, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: წინა მარცხენა:  მარჯვენა მაშუქები და ციმციმები, უკანა მარჯვენა მაშუქი, მარცხენა წინა კარი. ძრავი ნაწილობრივ განკომპლექტებულია.