საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 |
შეფასების თანხა | 8000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა MERCEDES-BENZ S 430, საიდენტიფიკაციო კოდი: WDBNG70J52A301944, სახ.ნომერი: DD513CD, ტიპი: სედანი; გამოშვების წელი 2002; ფერი: შავი; ავტომანქანას აღენიშნება მრავლობითი ჭყლეტა-ნაკაწრები და ჟანგვა-კოროზია. არ აქვს გასაღები. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. ავტომანქანაში დამონტაჟებულია გაზის აპარატურა. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!შსს მომსახურების სააგენტოს მიერ სატრანსპორტო საშუალების საექსპერტო შემოწმება/დათვალიერება არ განხორციელებულა. ქონების რეგისტრაციასთან დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება შემძენს. |