ვაჭრობის ბიჯი : 80.00 GEL |
ფერი | რუხი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2009 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | საჰაერო ბალიშები | 4 | კარების რაოდენობა | 4 | განბაჟებული | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Opel | მოდელი | ზაფირა | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი თბილისი, გ.ჩიკვაიძის 2 ჩიხი (აღსრულების ეროვნული ბიუროს სადგომი) | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | რაოდენობა | 0 | წამყვანი თვლები | წინა | საქმის ნომერი | A24183001, A24183085, A24297459, A24305370, A24310502 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 8000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა OPEL ZAFIRA; საიდენტიფიკაციო კოდი: W0L0AHM7592091345; სახ.ნომერი: XX991RX; ტიპი: ვენი; ფერი: რუხი 7/8; საჭე: მარცხნივ; ძრავის ზუსტი მოცულობა: 1598; საწვავის ტიპი: ბენზინი-აირი; ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი; ძარა (თუნუქი) : 50% ნაკლები დაზიანება; სავალი ნაწილი : დამაკმაყოფილებელი; ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი; სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი; სალონი: ნაჭერი; მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი; ადგილების რაოდენობა: 5; წამყვანი თვლები: წინა; ავტომანქანას გააჩნია: ელ.შუშები, ელ.სარკეები და აუდიო მაგნიტოფონი. ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა. აღენიშნება ჭყლეტა-ნაკაწრები, ჟანგვა-კოროზია. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოების ჩატარებას. დაზიანებულია წინა ბამპერი და ძრავის ხუფი (კაპოტი). მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. ავტომანქანაში სავარაუდოდ დამონტაჟებუკლია ქარხნული გაზის სისტემა , რომლის დეტალური დათვალიერება ვერ მოხერხდა. არ არსებობს ზუსტი ინფორმაცია ავტომანქანაში გაზის სისტემის მდებარეობის შესახებ. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |