აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა OPEL ZAFIRA; საიდენტიფიკაციო კოდი: W0L0AHM7592091345; სახ.ნომერი: XX991RX; ტიპი: ვენი; ფერი: რუხი 7/8; საჭე: მარცხნივ; ძრავის ზუსტი მოცულობა: 1598; საწვავის ტიპი: ბენზინი-აირი;
ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი; ძარა (თუნუქი) : 50% ნაკლები დაზიანება; სავალი ნაწილი : დამაკმაყოფილებელი; ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი; სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი; სალონი: ნაჭერი; მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი; ადგილების რაოდენობა: 5; წამყვანი თვლები: წინა; ავტომანქანას გააჩნია: ელ.შუშები, ელ.სარკეები და აუდიო მაგნიტოფონი.
ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა. აღენიშნება ჭყლეტა-ნაკაწრები, ჟანგვა-კოროზია. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოების ჩატარებას. დაზიანებულია წინა ბამპერი და ძრავის ხუფი (კაპოტი). მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. ავტომანქანაში სავარაუდოდ დამონტაჟებუკლია ქარხნული გაზის სისტემა , რომლის დეტალური დათვალიერება ვერ მოხერხდა. არ არსებობს ზუსტი ინფორმაცია ავტომანქანაში გაზის სისტემის მდებარეობის შესახებ.