ვაჭრობის ბიჯი : 480.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | სოფელი მელაანი, მე-14 ქუჩა, N 14 | საქმის ნომერი | A24179478 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | გურჯაანი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 3244.00 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 51.17.52.073 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 48000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მქონე მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული შენობა-ნაგებობები. შენობა N01 წარმოადგენს ორსართულიან საცხოვრებელ სახლს, დაუზუსტებელი ფართით 260 კვ.მ. შენობა N02 წარმოადგენს დამხმარე დანიშნულების არასაცხოვრებელ ნაგებობას, დაუზუსტებელი ფართით 40 კვ.მ. N03 წარმოადგენს საცხოვრებელ სახლთან დამხმარე ნაგებობას, ერთ მხარეს კედლის გარეშე. აღნიშნული შენობის გასწვრივ ასევე არის მსუბუქი გადახურვა, რომელიც ამონაწერში არ ფიქსირდება. საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს მონაცემებით, მიწის დაზუსტებული ფართობია: 3244.00 კვ.მ; შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N01; N02 (სამეშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე); N03. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |