ვაჭრობის ბიჯი : 100 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ფიზიკური პირები მისამართი: . ტელეფონი: 971-601601 |
ფერი | თეთრი | ქალაქი | ახალქალაქი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2003 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | მდგომარეობა | კარგი | განბაჟებული | + | კონდიციონერი | + | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Toyota | მოდელი | Landcruiser | ავტომობილის ტიპი | ჯიპი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | 568 643375 | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | + | გადახდის პერიოდი | 10 | შეფასების თანხა | 24000 | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ტელეფონის ნომერი | 568643375 |
მოკლე აღწერილობა | აუქციონი შეწყვეტილია განმკარგავი პირის მიერ. გთხოვთ დათვალიერება მოახდინოთ შეძენამდე,წინააღმდეგ შემთხვევაში პრეტენზიები არ მიიღება. ტელ 568 643375 |