ვაჭრობის ბიჯი : 215.70 GEL |
ფერი | წითელი | ქალაქი | ქუთაისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 1991 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | ძრავის კუბატურა | 2 | საწვავის ტიპი | ბენზინი | განბაჟებული | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | + | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | BMW | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 6 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. ქუთაისი, გუგუნავას 24 (სააღსრულებო ბიუროს ავტოსადგომი) | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | რაოდენობა | 0 | ავტომობილის ტიპი | სედანი | წამყვანი თვლები | უკანა | საქმის ნომერი | A24161537, A23207200, A23339485, A24073864, A24081617, A24088166, A24274149 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 4314.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა BMW 520 I; სახელმწიფო ნომერი: LA757DO. საიდენტიფიკაციო №(VIN): WBAHB51060BD67420. ტიპი: სედანი. ფერი: წითელი 5/8. საჭე: მარცხენა. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა (თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი. სალონი: ტყავი. სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. ადგილების რაოდენობა: 4. ძრავის კუბატურა (ზუსტი მოცულობა): 1991. დაუტვირთავი წონა: 1240. დასაშვები წონა: 1750. გააჩნია: ალ.დისკები. ავტოსატრანსპორტო საშუალება: არ იქოქება. ა/მანქანა საშუალო შენახულობისაა, ძრავის და სხვა აგრეგატების მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია, არ არის კომპლექტაციაში. დამონტაჟებული აქვს 1 რკინის დისკი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |