ვაჭრობის ბიჯი : 120.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მუნიციპალიტეტი ზესტაფონი, სოფელი ტაბაკინი | საქმის ნომერი | A18162860, A19020525 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ზესტაფონი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 32.14.40.332 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 12000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მქონე მიწის ნაკვეთის, დაზუსტებული ფართობით 915,00 კვ.მ., რომელზეც განთავსებულია დარეგისტრირებული შენობა-ნაგებობა N01, ორსართულიანი საცხოვრებელი სახლი ფართით - 280,00 კვ.მ. (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე, დაუზუსტებელი აზომვით) - 1/5 წილი, მდებარე: მუნიციპალიტეტი ზესტაფონი, სოფელი ტაბაკინი. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, უძრავი ქონების მახასიათებლებია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: თანასაკუთრება. ნაკვეთის დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო). დაზუსტებული ფართობი: 915.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N01 (სამშენებლო დოკუმენტაციის გარეშე). რეალიზაციას ექვემდებარება 1/5 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |