ვაჭრობის ბიჯი : 70.00 GEL |
ფერი | ლურჯი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2004 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | ავტომატიკა | ძრავის კუბატურა | 2.5 | საწვავის ტიპი | ბენზინი | განბაჟებული | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | + | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | საჰაერო ბალიშები | 2 | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 6 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, აკაკი ბელიაშვილის ქ. N129, სს მიკროსაფინანსო ორგანიზაცია სვის კაპიტალის ავტოსადგომი | მარჯვენა საჭე | + | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | მწარმოებელი | Nissan | რაოდენობა | 0 | ავტომობილის ტიპი | სედანი | წამყვანი თვლები | წინა | საქმის ნომერი | A24170061 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 7000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა NISSAN SKYLINE; სახელმწიფო ნომერი: HS718SH. შასის №: V35157826. ტიპი: სედანი. ფერი: ლურჯი 6/8. საჭე: მარჯვენა. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა (თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი. სალონი: ტყავი. სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. ადგილების რაოდენობა: 5. მონიტორების რაოდენობა: 1. ძრავის კუბატურა (ზუსტი მოცულობა): 2495. გააჩნია: საჰაერო ბალიშები, ელ.შუშები, ელ.სარკეები, აუდიო მაგნიტოფონი, ალ.დისკები. ა/მანქანა საშუალო შენახულობისაა. აღენიშნება ჭყლეტა-ნაკაწრები, ჟანგვა-კოროზია. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოების ჩატარებას. მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |