ვაჭრობის ბიჯი : 244.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი ჭიათურა , სოფელი კაცხი | საქმის ნომერი | A24338326 | ქვეყანა | საქართველო | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 38.03.47.165 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 24400.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მქონე მიწის ნაკვეთს შენობა -ნაგებობებით. მისამართი: რაიონი ჭიათურა, სოფელი კაცხი; ს/კN: 38.03.47.165. შენობა N1 წარმოადგენს ერთსართულიან საცხოვრებელ სახლს, რომელსაც აქვს ქვიტკირის ფუნდამენტი და მხოლოდ ორი პატარა ოთახის კედლები არის ქვიტკირით ნაშენები. სახლის დანარჩენი შიდა და გარე კედლები არის ხის. შენობა N2 არის დანგრეული და მის ადგილას ჩასხმულია სახლის ფუნდამენტი. ეზოში განთავსებულია ორი პატარა დამხმარე დანიშნულების ნაგებობა, რომელიც არ არის დარეგისტრირებული საჯარო რეესტრის ეროვნულ სააგენტოში (საქათმე და საპირფარეშო). ეზო ნაწილობრივ შემოღობილია თუნუქის ფურცლებით, ნაწილობრივ - მავთულის ბადით. საჯარო რეესტრიდან ამონაწერის მიხედვით, სარეალიზაციო ქონების მახასიათებელია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: თანასაკუთრება ნაკვეთის დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო დაზუსტებული ფართობი: 1022.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: შენობა N1 საერთო ფართობით 88.85 კვ.მ; N02. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |