ვაჭრობის ბიჯი : 240.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი ხარაგაული, სოფელი ბორითი | საქმის ნომერი | A24213118, A24120742 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ხარაგაული | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 36.03.40.083 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 4800.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მქონე მიწის ნაკვეთის, დაზუსტებული ფართობით 1554,00 კვ.მ., რომელზეც განთავსებულია შენობა-ნაგებობა N1, საცხოვრებელი სახლი ფართით - 40,00 კვ.მ. (დაუზუსტებელი აზომვით) - 1/5 წილი, მდებარე: რაიონი ხარაგაული, სოფელი ბორითი. აღმასრულებლის მიერ წარმოდგენილი ოქმის თანახმად: შენობა N2-ის მოძიება ვერ მოხერხდა, სავარაუდოდ დანგრეულია ან დაშლილია. მიწის ნაკვეთზე ასევე დგას ხის პატარა სათავსო, რომლის ღირებულება შეფასების დასკვნაში არ გაითვალისწინება. მიწის ნაკვეთს აქვს შემოღობვა და განაშენიანებულია სხვადასხვა ნარგავებით. სახლში არავინ არ ცხოვრობს. მიმდინარე წლის 14 იანვარს შედგენილი ოქმის თანახმად: უძრავ ქონებაზე დგას ერთსართულიანი შენობა N1, გვერდით დგას დაურეგისტრირებელი ხის სათავსო, ხოლო შენობა N2-ის მოძიება ვერ მოხერხდა, სავარაუდოდ დანგრეულია ან დაშლილია. საჯარო რეესტრის მონცემებით, უძრავი ქონების მახასიათბელებია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: თანასაკუთრება. ნაკვეთის დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო. დაზუსტებული ფართობი: 1554.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N1 N2. რეალიზაციას ექვემდებარება 1/5 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |