ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ქალაქ ბათუმის #18 საჯარო სკოლა მისამართი: ბათუმი / გრიშაშვილის 3 ტელეფონი: 971- |
სართული | 1 | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | კვადრატულობა(მ²) | 198.00 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | აივანი | - | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ოთახების რაოდენობა | 1 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბათუმი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | გრიშაშვილის ქ.N3 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | ახალი გარემონტებული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 12 თვე | ტელეფონის ნომერი | 593591295 |
მოკლე აღწერილობა | ბათუმში, გრიშაშვილის ქ. N3-ში განთავსებული სახელმწიფო საკუთრებაში რიცხული ქონების (საკ.კოდი 05.30.26.041) ნაწილის, კერძოდ კი სსიპ ქ.ბათუმის N18 საჯარო სკოლის პირველ სართულზე განთავსებული 198 კვ.მ. სპორტული დარბაზის იჯარით გაცემა სპორტული წრის ფუნქციონირების მიზნით. |
პირობა | აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას. 1. საიჯარო ფართი გამოყენებული უნდა იქნას სპორტული წრის ფუნქციონირების მიზნით. საიჯარო ფართში მოიჯარე მეცადინეობებს განახორციელებს კვირაში 2 დღე, სულ 6 საათი. მოიჯარეს საიჯარო ფართის სარგებლობის უფლება აქვს სკოლაში სასწავლო პროცესის დასრულების შემდეგ. 2. საიჯარო ფართი გაიცემა ერთი წლის ვადით, კომუნალური გადასახადების ჩათვლით. 3. მოიჯარე ვალდებულია დაიცვას ეკოლოგიური, სანიტარულ-ჰიგიენური და ხანძარსაწინააღმდეგო ნორმები; 4. საიჯარო ქირის გადახდა იწარმოებს ყოველთვიურად, თანაბარწილად, არაუგვიანეს მომდევნო თვის 5 რიცხვისა; ან/და მხარეებს შორის მიღწეული შეთანხმების შესაბამისად. 5. მოიჯარე ვალდებულია დაფაროს ხელშეკრულების გაფორმებასთან დაკავშირებული ხარჯები. მოიჯარეს შეტანილი ბე ჩაეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობის საფასურის ოდენობაში, საბოლოო ანგარიშსწორებისას. 6. მოიჯარე ვალდებულია დაიცვას ახალი კორონავირუსის (covid-19) გავრცელების პრევენციის მიზნით სახელმწიფოს მიერ შემუშავებული რეკომენდაციები. 7. მეიჯარე უფლებამოსილია ყოველგვარი კომპენსაციებისა და ჯარიმის გარეშე ვადამდე გააუქმოს (ვადაზე ადრე შეწყვიტოს) საიჯარო ხელშეკრულება: ა) აჭარის ა/რ ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტროს ან/და სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს წერილობითი მოთხოვნის შემთხვევაში (მოთხოვნიდან ორი კვირის ვადაში); ბ) საიჯარო ქირის 2 თვის დავალიანების შემთხვევაში. |